Strona główna  //  Multimedia  //  Dożynki Gminno-Parafialne czyli przeżyjmy to raz jeszcze.

 
                             dscf3337 

      Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tegorocznych Dożynek Gminno - Parafialnych, które odbyły się 30 sierpnia 2015 roku w Guminie. Po raz kolejny, dzięki ofiarności i wspólnej pracy parafian oraz środkom pozyskanym od sponsorów mogliśmy uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu jakim były Dożynki Gminno - Parafialne. Na wszystkich, którzy tego dnia pojawili się w Guminie czakała moc atrakcji, z których każdy wybrał coś dla siebie. Tegoroczne Dożynki rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski.  Po odprawionej Mszy, wszyscy udali się na plac przy kościele, gdzie ustytuowana była scena, na której odbywała się część artystyczna. Na scenie mogliśmy podziwiać występy Chóru Parafialnego, Zespołu Pieśni i Tańca Dzieci Płocka oraz wspaniale bawić się przy przebojach zespołów Playboys, Eratox oraz Liverss.

Na dzieci, które przybyły na Dożynki czekało wesołe miasteczko oraz konie i kucyki. Starsza widownia w przerwie występów mogła spróbowac swoich sił w licznych zawodach takich jak ujeżdzanie byka rodeo czy przeciąganie liny, które cieszyło się ogromną popularnością. Podczas całej imprezy dostępny był darmowy poczęstunek, na którym każdy mógł spróbować wspaniałych wypieków gospodyń z naszej parafii a także posmakować chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kiełbaski na ciepło. Mamy nadzieję, że tradycji stanie się zadość i za rok ponownie spotkamy się w tak licznym gronie na kolejnych Dożynkach. Tymczasem raz jeszcze zachęcamy się do oglądania fotorelacji z tej wspaniałej imprezy jaką były tegorczne Dożynki Gminno - Parafialne. 


Fotorelacja z Dożynek Gminno - Parafialnych 2015   

Share

Godziny przyjęć w kancelarii Parafialnej

Poniedziałek: 8.00 - 9.00
Wtorek: nieczynne
Środa: 16.00 - 17.00
Czwartek: 16.00 - 17.00
Piątek: 8.00 - 9.00
Sobota: 8.00 - 9.00

Msze Świete (2)

Msze Święte 
Niedziele i Święta

Na czas remontu wszystkie w Kucicach

Godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30

"Błogosławiony ten, kto płacze nad swoimi grzechami. Ale bardziej jeszcze błogosławiony, kto opłakuje grzechy innych. Takimi powinni być wszyscy, którzy nauczają" - św. Jan Złotousty.