spływ kajakowyNa początek lipca planowana jest wycieczka dla dzieci i młodzieży, która angażuje się w życie Parafii. Wycieczka przewidziana jest na pięć dni na Mazury wraz ze spływem kajakowym :)

Wszystkich chętnych zapraszamy! :D

 

Program Wycieczki na Mazury z Parafii św. Pankracego w Guminie

 Dzień I – Niedziela

- Godz. 15:00 – zbiórka przy kościele w Guminie i wyjazd

- Wieczorem zakwaterowanie w Mikołajkach

Dzień II – Poniedziałek

- Zwiedzanie ZOO w Kadzidłowie ( park dzikich zwierząt)

- Zwiedzanie Galindii – średniowiecznego grodziska

Dzień III – Wtorek

- Spływ kajakowy po rzece Krutynia

Dzień IV – Środa

- Rejs Statkiem do Leśniczówki Pranie

- Przejazd do św. Lipki

- Nocleg

Dzień V – Czwartek

- Zwiedzanie św. Lipki

- Wilczy Szaniec

- powrót do domu

 

W dniu 31.01.2013 (czwartek) byliśmy na wycieczce w Płocku z dziećmi i młodzieżą angażującą się w życie Parafii. Wyjazd ten zaliczamy do udanych. Mieliśmy okazję obejrzeć film pt.: „Podejrzani zakochani” dla starszej młodzieży lub „Prawie jak Gladiator” dla tych młodszych. Po seansach filmowych zgodnie z zapowiedzią udaliśmy się na basen, gdzie wszyscy świetnie się bawili. Oczywiście wycieczka nie byłaby do końca udaną gdybyśmy nie odwiedzili McDonald’s. Mamy nadzieję że wszystkim pozostaną miłe wspomnienia.

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

 

Zgodnie z zapowiedzią w dniach 30.06. – 04.07. 2013 odbyła się wycieczka na Mazury dzieci i młodzieży angażującej się w życie Parafii. W niedzielę wieczorem dojechaliśmy do Mikołajek gdzie zostaliśmy zakwaterowani. Drugiego dnia gdy wszyscy już byli najedzeni i gotowi wyruszyliśmy do Galindii, aby pozwiedzać średniowieczne grodzisko. Świetnie się tam bawiliśmy, w roli wodza występował Bartosz Czajkowski, w roli szamana Dawid Kozarzewski. Żonami wodza była: Paulina Piotrowska, Martyna Gołaszewska, Natalia Jeznach i Sylwia Latarska. Następnie udaliśmy się do parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie, tam mogliśmy karmić zwierzątka i podziwiać ich zachowania.

Czytaj więcej: Mazury 2013
 

Dnia 10.11.2013r. odbyła się wycieczka osób zaangażowanych w życie parafii. Między innymi byli to: radni parafialni, chórzyści i lektorzy. Mieliśmy okazje pozwiedzać piękne miejsca i dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od Mszy św., w Skępem, następnie udaliśmy się do Torunia, tam wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy to urocze miasto. Kolejnym miejscem do zwiedzania był Ciechocinek i zdrowotne tężnie solankowe :) Wszyscy wrócilismy w genialnych humorach i mamy nadzieję, że takich wyjazdów będzie coraz więcej. A poniżej link ze zdjęciami z naszego wyjazdu.

 

Więcej zdjęć z wycieczki

 

Godziny przyjęć w kancelarii Parafialnej

Poniedziałek: 8.00 - 9.00
Wtorek: nieczynne
Środa: 16.00 - 17.00
Czwartek: 16.00 - 17.00
Piątek: 8.00 - 9.00
Sobota: 8.00 - 9.00

Msze Świete (2)

Msze Święte 
Niedziele i Święta

Na czas remontu wszystkie w Kucicach

Godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30

"Błogosławiony ten, kto płacze nad swoimi grzechami. Ale bardziej jeszcze błogosławiony, kto opłakuje grzechy innych. Takimi powinni być wszyscy, którzy nauczają" - św. Jan Złotousty.