- Wczoraj przeżywaliśmy w parafiach wizytacje duszpasterskie. Dziękujemy za piękne zaangażowanie dla wszystkich parafian, którzy włączyli się w przeżycie tego wydarzenia. Ks. Biskup Mirosław prosił, by przekazać jeszcze raz słowa podziękowania za piękny przeżyty dzień w naszych parafiach. Spotkanie z grupami, wielu nas było na cmentarzach. Sakrament bierzmowania, a na koniec bardzo uroczysta Msza św. połączona z poświęceniem strażnicy i świetlicy w Kucicach. Dziękujemy panu kościelnemu Tomaszowi za piękne przygotowanie parafii oraz panu Michałowi za oprawę liturgiczną w tym przygotowanie scholi i chóru. Tak. żeby nikogo nie wyróżniać i nie pominąć, to w sposób szczególny dziękujemy dziewczynkom od sypania kwiatków. Pięknie się prezentowały. To nasza ozdoba. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać
- Za tydzień odpust. Będzie z nami oddawał cześć św. Michałowi ks. Kan. Andrzej Zembrzuski.
- Przypominamy, że w tym dniu zamieniamy godziny nabożeństw. Suma odpustowa dla Kucic będzie odprawiona o godz. 12:30, wówczas prosimy o asystę z Kucic. Oczywiście wszystkie dziewczynki sypiące kwiatkami.
- W środę męski różaniec o godz. 20:30
- W czwartek nabożeństwo do św. Michała o godz. 17:00
- Wpłynęły ofiary z Zaborowa od. P. Pawła Wolskiego oraz z Nowego Gumina
- Z pogrzebu śp. Karoliny Sadowskiej na hospicjum prowadzone przez Caritas, zamiast kwiatów wpłaciliśmy 470 zł. Bóg zapłać.


